Biżuteria

Szukasz pierścionka zaręczynowego? Oto kilka pomocnych wskazówek. Wszystko sprowadza się do tego.

Szukasz pierścionka zaręczynowego? Oto kilka pomocnych wskazówek. Wszystko sprowadza się do tego.

Szukasz pomysłów na idealny pierścionek zaręczynowy do zaproponowania swojej ukochanej osobie? Nie szukaj dalej. Możemy dać Ci wskazówki, jak znaleźć idealne dopasowanie..

Srebro czy złoto: który metal jest lepszy na pierścionek zaręczynowy?

Jako symbol jakości i bogactwa, złoto zawsze będzie preferowane przez tradycjonalistów.. Choć pierścionek niższej jakości może być bardziej atrakcyjny w niższej cenie, najwyższa jakość w biżuterii zaręczynowej jest absolutnie niezbędna..

Czy to możliwe, że nasza wybranka woli srebro od złota? Nie myl swojej niechęci do żółtego złota z ogólną niechęcią do złota. Ze względu na popularność wśród młodych kobiet biżuterii w kolorze srebrnym, pierścionki zaręczynowe z białego złota są najlepszym wyborem na rynku. Oprócz białego i żółtego mamy możliwość obstawiania kombinacji złota białego i żółtego. Kochane osoby, które często zmieniają biżuterię, powinny uznać kolorystykę za atrakcyjną, ponieważ będzie dobrze wyglądać z każdym strojem, który nosi.
Tytan, pallad i wolfram to najgorętsze nowe materiały w branży jubilerskiej. Kilku jubilerów tworzy ten styl biżuterii, ale nie jest on popularny wśród kobiet. Naszą rekomendacją jest trzymanie się złota jako opcji dla ukochanej osoby, jeśli jest ona romantyczną tradycjonalistką. Platyna to najdroższa opcja, ale większość kobiet woli złoto.

Czy powinienem wybrać bardziej miękki czy twardszy kamień?

Kamień jest jedyną pozostałą opcją po wyborze metalu. Kamienie o żywych kolorach, takie jak rubin, szafir i topaz, stają się coraz bardziej popularne w męskiej biżuterii. Kolorowy kamień ma określony wygląd i może nie pasować do wszystkiego, ale te rzadkie kamienie szlachetne są oszałamiające.

Rekomendacje jubilerów dotyczące diamentowych pierścionków zaręczynowych pozostają najpopularniejszym wyborem. To, co reprezentuje ten kamień, jest deklaracją wiecznej miłości, bez względu na to, co się stanie. Aby uzyskać elegancki i ponadczasowo elegancki wygląd, wybierz najpopularniejsze białe diamenty i kawałek żółtego lub białego złota.

Aby zdrapać diamenty, musisz użyć innego diamentu, który zrobi to samo ze wszystkim innym. Zużycie biżuterii nie zaszkodzi diamentowi. Kamienie półszlachetne, takie jak turkus i lapis lazuli, są zdecydowanie odradzane przez jubilerów ze względu na ryzyko szkód, jakie stwarzają.

O ile cenniejsza jest cyrkon w porównaniu z diamentami?

Nawet jeśli masz ograniczony budżet i nie chcesz brać pożyczki na zakup pierścionka zaręczynowego, pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami to zły pomysł. Kamienie naturalne są uważane za bardziej wartościowe i szlachetne, natomiast kamienie sztuczne są postrzegane jako mniej. Aby w dniu zaręczyn czuć się wyjątkowo, kobiety noszą złotą biżuterię z popularnymi cyrkoniami. Z drugiej strony cyrkonie nie mają trwałości diamentu. Gdy tylko są noszone, cyrkonie zaczynają tracić blask. Nie ma na nich śladu życia. Z drugiej strony diamenty zachowują swój blask i połysk nawet po intensywnym użytkowaniu przez dziesięciolecia.

Jeśli szukasz tańszej opcji, zdecydowanie proponujemy mniejszy, oryginalny pierścionek z brylantem, który dziś można kupić już za 500 zł.

Udostępnij