Biżuteria

Szósta rocznica ślubu

Szósta rocznica ślubu

Każda z rocznic ślubu posiada inną, wyjątkową nazwę. Bardzo często jest nim przymiotnik związany z jakimś materiałem. Im większy staż małżeństwa, tym szlachetniejsze miano zyskują gody małżeńskie. Szósta z rocznic określana jest cukrową. Mimo słodkiej nazwy, eksperci alarmują, iż stanowi ona początek popadnięcia w rutynę, która niszczy nawet najszczersze relacje. Z tego powodu, małżonkowie powinni zacząć zastanawiać się nad urozmaiceniem swojego związku. Przybywające obowiązki taki jak dzieci, zobowiązania finansowe czy po prostu szara codzienność często sprawiają, że zapominamy zadbać o swoją drugą połówkę. Szósta rocznica ślubu to idealny moment, żeby to zmienić. Niech ten wyjątkowy dzień będzie początkiem waszej nowej rzeczywistości. W końcu prawdziwa miłość zasługuje wymaga zaangażowania.

Jak świętować cukrową rocznicę

Doskonałym sposobem na celebrację będzie stworzenie listy wymarzonych randek. Zbierzcie potrzebne przybory i wspólnie zastanówcie się nad tym, co lubicie razem robić. W spisie pomysłów możecie umieścić wyjście do kina, romantyczną kolację, a nawet wyjazd w góry. Ustalcie przedział czasowy, w którym musicie wykonać każdą z propozycji i cieszcie się sobą tak samo jak 6 lat temu! Kolejnym cudownym pomysłem będzie wyprawienie skromnego przyjęcia dla najbliższych osób. Przygotujcie pyszne jedzenie i razem z dawnymi gośćmi weselnymi obejrzyjcie film z wesela. Powrócenie do swoich popisów tanecznych zapewni wam wieczór pełen śmiechu. 

Prezenty z okazji szóstej rocznicy ślubu

Kolejne gody małżeńskie to powód do wielkiej radości, którą należy uczcić szczerym podarunkiem. Idealnym prezentem dla kobiet od zawsze była biżuteria. Kojarzony z szóstą rocznicą ślubu ametyst to obowiązkowy element ozdoby na tą okazję. Aby pokazać swoje zaangażowanie w wasz związek, zadbaj o to, by nowe akcesorium pasowało do pierścionka zaręczynowego i obrączki ślubnej. Trafionym podarunkiem dla męża będą spinki do mankietów lub bilet na wymarzony mecz. Świetnie sprawdzą się także słodkie perfumy lub wspólny kurs pieczenia, który nawiązuje do symboliki obchodzonej rocznicy.

Udostępnij