Biżuteria

Obrączki ślubne płaskie

Obrączki ślubne płaskie

Czas między zaręczynami, a ślubem jest niezwykle intensywny dla par. Obfituje on w przygotowania do ceremonii oraz nieustanne pytania bliskich o wspólną przyszłość. Ta wielka presja może negatywnie wpłynąć na młodych, którzy mają przed sobą masę wyborów. Jednym z nich są obrączki ślubne. Świetną opcją dla tych, którzy poszukują klasycznego rozwiązania są modele o płaskim profilu. Ich prostota sprawia, że doskonale prezentują się zarówno na męskiej, jak i damskiej dłoni. W zależności od preferencji mogą być fazowane, posiadać zdobienia w postaci kamieni szlachetnych lub wstawki z różnych kruszców. Ten szeroki przekrój możliwości pozwala na znalezienie idealnego modelu, dopasowanego do waszych osobowości. Połączenie tradycji z nowoczesnością będzie zarówno ukłonem w stronę przodków, jak i hołdem ku młodości. 

Grawer na obrączkach

Doskonałym sposobem na dodanie symbolom małżeństwa szczególnego charakteru jest umieszczenie na nich grawerunku. Możliwości są nieskończone. Mogą być to standardowo imiona współmałżonków oraz data ślubu lub coś bardziej oryginalnego, jak cytat z ulubionego filmu. Oprócz samej treści, konsumenci mogą zadecydować także o czcionce i rozmiarze napisu. W ostatnim czasie pary decydują się na niezwykle ciekawe posunięcie, jakim jest umieszczenie grawerunku po zewnętrznej stronie obrączki ślubnej. Zazwyczaj przedstawia on symbol serca lub linię życia.

Grawer na pierścionku zaręczynowym

Usługa grawerowania nie jest zadedykowana jedynie nowożeńcom, wymarzony napis może zostać umieszczony na dowolnej biżuterii. Często zdobi także pierścionki zaręczynowe. Zakochani mężczyźni potrafią być niesamowicie kreatywni, dlatego ich wybranki mogą cieszyć się doskonale spersonalizowanymi symbolami miłości. Niektórzy romantyczni panowie postanawiają wymyślić grawerunek w taki sposób, aby stanowił połączenie między pierścionkiem zaręczynowym, a obrączką ślubną. Przykładem może być sentencja, której początek ukochana poznaje w dniu oświadczyn, a zakończenie po przyjęciu sakramentu małżeństwa. 

Udostępnij