Biżuteria

JAK NOSIĆ SYGNET?

JAK NOSIĆ SYGNET?

Jak skutecznie nosić męską biżuterię Osoby, które mają własny, przemyślany i przemyślany styl, w którym dodatki są spójnym dopełnieniem, częściej go osiągają. Jednak, aby właściwie kupować biżuterię i unikać strategicznych pomyłek w stylu, musisz najpierw zrozumieć zasady. Pierścionek to jedna z męskich ozdób. Jak nosić sygnet, aby poprawić swój wygląd?

PRZYDATNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NOSZENIA SYGNETU

Męski styl ma na celu przekazanie godności i pewności siebie. Jak należy nosić sygnet? Świadomie. Przy zakładaniu pierścionka warto mieć na uwadze pewien cel. Pomoże Ci to stworzyć przemyślany styl, który kryje w sobie coś więcej niż tylko wygląd.

Wcześniej sygnet był pierścieniem przodków używanym do podkreślenia twojej tożsamości i przynależności do określonej rodziny. Takie pierścienie nie są już produkowane. Z drugiej strony ich dziedziczenie zdarza się od czasu do czasu. Facet, który jest członkiem rodziny sygnetu, ma pełne prawo go nosić. Dużo bardziej rozpowszechnione są dziś pierścienie ozdobne, np. wysadzane drogocennymi kamieniami lub z godłami patriotycznymi, narodowymi. Mają też wartości, z którymi możesz się identyfikować.

GDZIE NALEŻY NOSIĆ SYGNET?

Biżuteria męska powinna być spójna. Wiedza o tym, jak nosić sygnet, jest tylko klasą. Złoto będzie idealne do wyrafinowanych strojów wizytowych. Srebro to świetny wybór do codziennego stylu. Należy pamiętać, że sygnet powinien współgrać z innymi akcesoriami, takimi jak klamra do paska czy spinki do mankietów. Kiedy są złote, pierścionek też powinien być. W przypadku ozdób w kolorze srebrnym warto rozważyć sygnet z białego złota. Jest trwalszy i estetyczny niż srebro.

Na której ręce powinien być noszony pierścionek? Wcześniej zależało to od regionu. Noszony był w Polsce na serdecznym palcu lewej ręki. Był to mały palec prawej lub lewej ręki w innych krajach europejskich. Obecnie nie ma sztywnych i szybkich zasad noszenia sygnetu. Mężczyzna może go nosić, kiedy chce.

Udostępnij